Свято спорту

Свято спорту “Тато, Мама, Я – разом ми спортивна сім’я”

У Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант” відгриміло свято спорту “Тато, Мама, Я – разом ми спортивна сім’я”, яке наповнило серця учнів та їхніх батьків радістю та гордістю. Цей захід став яскравим прикладом того, як спорт може зміцнити не лише м’язи, а й родинні зв’язки.

Клас 1-В, під керівництвом Гейко Олени Володимирівни, виборов перше місце, демонструючи неймовірну командну гру та взаємодопомогу. Класи 1-А та 1-Б, які виховують Родітєлєва Анжеліка Валентинівна та Данилевська Ольга Василівна, з честю поділили друге місце, показавши, що разом вони непереможні.

Емоції переповнювали залу, коли малеча разом з батьками та класними керівниками брали участь у різноманітних спортивних естафетах. Сміх, радість та аплодисменти лунали на всю залу, а щасливі обличчя дітей та їхніх батьків свідчили про незабутні моменти, які вони разом пережили.

Цьогорічне свято спорту в такі складні часи, коли Україна переживає військовий стан, сімейні заходи як “Тато, Мама, Я – разом ми спортивна сім’я” набувають особливої ваги. Вони не лише сприяють фізичному розвитку дітей, а й підтримують їхнє психологічне благополуччя, даруючи відчуття єдності та безпеки.