У Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант” відгриміло свято спорту “Тато, Мама, Я – разом ми спортивна сім’я”, яке наповнило серця учнів та їхніх батьків радістю та гордістю. Цей захід став яскравим прикладом того, як спорт може зміцнити не лише м’язи, а й родинні зв’язки.
Клас 1-В, під керівництвом Гейко Олени Володимирівни, виборов перше місце, демонструючи неймовірну командну гру та взаємодопомогу. Класи 1-А та 1-Б, які виховують Родітєлєва Анжеліка Валентинівна та Данилевська Ольга Василівна, з честю поділили друге місце, показавши, що разом вони непереможні.
Емоції переповнювали залу, коли малеча разом з батьками та класними керівниками брали участь у різноманітних спортивних естафетах. Сміх, радість та аплодисменти лунали на всю залу, а щасливі обличчя дітей та їхніх батьків свідчили про незабутні моменти, які вони разом пережили.
Цьогорічне свято спорту в такі складні часи, коли Україна переживає військовий стан, сімейні заходи як “Тато, Мама, Я – разом ми спортивна сім’я” набувають особливої ваги. Вони не лише сприяють фізичному розвитку дітей, а й підтримують їхнє психологічне благополуччя, даруючи відчуття єдності та безпеки.
![Свято спорту](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-1024x576.jpg)
![Свято спорту у Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант”](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-1-1024x576.jpg)
![Свято спорту у спортзалі 11 ліцею](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-2-1024x576.jpg)
![Свято спорту “Тато, Мама, Я - разом ми спортивна сім’я”](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-3-1024x576.jpg)
![Свято спорту у Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант” - активна участь сімей](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-4-1024x576.jpg)
![Свято спорту - активність та єдність у ліцеї №11 “Гарант”](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-5-1024x576.jpg)
![Родинне свято спорту в 11 ліцеї Кременчука](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-6-1024x576.jpg)
![Сімейне свято спорту - єднання у Кременчуці](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/sviato-sportu-sportyvna-simia-2024-7-1024x576.jpg)