Випускники Ліцею №11 споглядають захід сонця

Майбутнє України: Випускники 2024 – Фундамент Нації

В останній день весни, коли природа розквітає у всій своїй красі, наші серця переповнені гордістю та надією, адже сьогодні ми стоїмо на порозі важливого моменту у житті наших вихованців. Цьогорічні випускники, які пройшли через роки навчання, дружби, випробувань та успіхів, тепер стоять на порозі нових викликів та можливостей. Вони готові взяти на себе відповідальність за майбутнє, стати фундаментом, на якому будуватиметься наша країна, її культура, економіка та демократія.

Ці молоді люди, зі свіжими ідеями та невичерпним запалом, є нашою надією та гордістю. Вони – символ того, що кожне покоління має своїх лідерів, інноваторів, мислителів та громадян, які готові працювати на благо всіх нас. Сьогодні ми відзначаємо не тільки завершення їхнього навчання, але й початок нового етапу їхнього життя, де кожен з них зможе внести свій вклад у розвиток нашої держави та світу.

Відданість, що формує майбутнє

Ліцей №11 “Гарант” з особливими почуттями гордості та вдячності відзначає не лише видатні досягнення наших випускників, але й невтомну працю, незламну відданість та невичерпну мудрість наших шанованих педагогів. Їхня праця – це не просто передача знань, це формування основи для майбутнього кожної дитини, це виховання громадян, готових до життєвих викликів.

Класні керівники – Омельченко Лариса Іванівна (11-А клас), Заяц Наталія Давидівна (11-Б клас), Мищенко Тетяна Анатоліївна (11-В клас), та Варфоломєєва Ілона Олегівна (11-Г клас) – ви є справжніми наставниками, які зуміли вкласти в серця своїх учнів любов до навчання та прагнення до самовдосконалення. Ваша праця перетворюється на незабутні уроки життя, які залишаються з випускниками назавжди. Ваш вклад у виховання молодого покоління є непереоцінним, і ми висловлюємо вам найглибшу повагу та вдячність за вашу самовідданість та педагогічну майстерність. Ви не просто вчите, ви відкриваєте двері у великий світ можливостей для наших випускників.

Тріумфи Наших Випускників

Цього року наші випускники заслужено отримали численні нагороди на конкурсі захисту МАН України та предметних олімпіадах, демонструючи високий рівень знань та вмінь, які є результатом їхньої праці та підтримки наших вчителів. Ми раді відзначити ці досягнення на “Святі Честі“, де кожен з вас міг відчути гордість за свої успіхи.

Піонери Майбутнього: Ваша Роль у Процвітанні України

Ваш випускний – це не просто прощання зі школою, це вступ до нової ери, де кожен з вас відіграватиме ключову роль у розвитку нашої держави. Ваша молодість, ваші амбіції та ваше прагнення до змін є фундаментом, на якому Україна будуватиме своє майбутнє. Ви – новатори, які відкриють невідомі горизонти та прокладуть шлях до прогресу. Ваші дії, ваші рішення, ваші мрії – все це стане визначальним для курсу, яким рухатиметься наша країна. Ви – ті, хто підніме Україну на новий рівень, хто втілить у життя ідеали свободи та демократії.

Напутнє Слово

Дорогі випускники, сьогодні ви стоїте на межі двох світів – дитинства, яке ви залишаєте за собою, та дорослого життя, яке чекає на вас. Ви вже показали, що здатні до великих звершень, і ми віримо, що ви зможете подолати будь-які перешкоди. Пам’ятайте про ті цінності та уроки, які ви отримали тут, у стінах ліцею “Гарант”, і нехай вони стануть вашим компасом у житті.

Нехай ваш шлях буде освітлений мудрістю, яку ви здобули, і нехай кожен крок, який ви робите, веде вас до успіху. Ви – гордість ліцею, ви – надія України, ви – ті, хто будує майбутнє. Ідіть сміливо, з любов’ю та вірою в серці, і знайте, що ми завжди будемо пишатися вами.”

Закінчуючи цей важливий етап, ми бажаємо вам знайти свій шлях у великому світі, зберегти тепло ліцейних років та використати здобуті знання для створення світлого майбутнього для себе та для України. Ваша відвага, ваша сила духу, та ваша непохитна віра у власні сили є тим, що робить вас справжніми фундаментами нації.

Нехай ваші мрії стануть реальністю, нехай ваші сподівання здійсняться, і нехай ваші серця завжди будуть відкриті для нових пригод. Вітаємо вас з цим величним днем, і пам’ятайте, що ви завжди будете частиною великої ліцейної родини.

З любов’ю та найкращими побажаннями, Директорка ліцею №11 “Гарант”, пані Бикова Наталія Олександрівна, адміністрація, та класні керівники.
Випускний вальс під відкритим небом: ліцеїсти №11 “Гарант” об’єднуються у танці на центральній площі.
Відео: @artshockstudio
Хореограф: @kopeejka