зустріч з поліцейськими

Зустріч з поліцейськими

Учні 1 – Г класу переступили поріг великої, світлої будівлі під назвою «ліцей». Ліцей №11 — це справжній палац знань. Допитливі малюки  вчаться всьому з класним керівником ( Нетесою Алісою Анатоліївною) — шкільним предметам і життю, тому що знання — це велика цінність.

Щоб уникнути неприємностей на вулицях міста, варто навчити школярів  дотримуватися Правил дорожнього руху.  Адміністрацією ліцею було організовано зустріч працівників поліції  з учнями 1 – Г класу.

Діти 1 – Г класу  дуже відповідальні і вивчають правила дорожнього руху, знайомляться з правилами безпечної поведінки у школі, в громадських місцях, вдома, з незнайомцями.

Поліцейські дуже цікаво розповідали про правила безпеки у приміщенні ліцею,  на вулиці, познайомили з правилами дорожнього руху. Проводили ігри на закріплення вивчених дорожніх знаків.

Діти дуже зворушені цією цікавою зустріччю і отриманими знаннями!