Учні ліцею 11 з обладнаним укриттям для безпеки навчання

Безпека навчання в ліцеї №11 «Гарант»

Безпека навчання – наш пріоритет! Тепер наші діти матимуть змогу ще більше часу навчатись очно та почувати себе в безпеці.

У ліцеї №11 «Гарант» радісна подія – збулася наша маленька мрія: 130 учнів розпочали навчання в приміщенні з обладнаним укриттям. Затишні класи, добре організований безпековий простір, привітний персонал – щоденні реалії перебування юних ліцеїстів у стінах дитячого садочка №5.

Колектив ліцею №11 «Гарант» щиро дякує всім причетним до організації навчання дітей в умовах воєнного стану: владі міста Кременчука, департаменту освіти, колективу дитячого садочка №5 (директор Мірошніченко Ольга Іванівна), будівельникам, які ремонтували сховище, небайдужим батькам та вчителям, які допомагали облаштовувати приміщення. Також дякуємо закладам, які співпрацюють із нами ще з 1 вересня 2023 року, надаючи свої укриття нашим учням та вчителям: Кременчуцькому фаховому коледжу транспортної інфраструктури та технологій (директор Білоконь Ірина Миколаївна) та Департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (директор Печериця Тетяна Володимирівна).

Безпека навчання є фундаментальним пріоритетом для нашого ліцею, особливо в умовах, що склалися. Ми розуміємо, що лише в безпечному середовищі можливе ефективне навчання та всебічний розвиток кожної дитини. Тому ми неустанно працюємо над тим, щоб забезпечити не тільки фізичний захист наших учнів, а й створити атмосферу довіри та підтримки. Впровадження сучасних технологій безпеки, регулярні тренування та інструктажі з безпеки життєдіяльності, а також постійний діалог з батьками та співпраця з місцевими організаціями дозволяють нам підтримувати високий рівень безпеки навчання. Ми вдячні за підтримку та допомогу всіх, хто долучився до цього важливого процесу, і віримо, що разом ми можемо забезпечити нашим дітям якісну освіту в безпечному середовищі.

Освіта та виховання – невід’ємні складники розвитку Української держави, адже жодна країна не зможе стати успішною, не задіюючи здібності усіх без винятку її громадян.

Ми щасливі від того, що в складних умовах сьогодення, не маючи власного укриття, ми можемо навчати, виховувати, розвивати всіх наших діток, бо поруч із нами небайдужі українці.