Черліденг для дітей – це чудова можливість для розвитку фізичних та творчих здібностей, а також формування дружнього колективу, який підтримує один одного. Учениці 4-6 класів ліцею № 11 “Гарант” відкрили для себе цей захоплюючий вид спорту та показали свої досягнення на змаганнях Всеукраїнського проекту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”.
Черліденг – це вид спорту, який поєднує елементи акробатики, танцю, гімнастики та підбадьорювання. Черлідери виконують складні та ефектні трюки, піднімаючи один одного в повітря, крутячись, стрибаючи та синхронно рухаючись. Це вимагає від них високого рівня сили, гнучкості, координації та витривалості.
Дівчата взяли участь у змаганнях Всеукраїнського проекту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги“, де продемонстрували свої навички та хореографію. Проект “Пліч-о-пліч” – це ініціатива, яка спрямована на популяризацію та розвиток черліденгу серед школярів. Він організовує регіональні та всеукраїнські змагання, надає методичну та фінансову підтримку, а також проводить навчальні семінари та майстер-класи для тренерів та спортсменів.
Вони отримали неймовірні емоції від змагань, які обовʼязково закарбуються в їх памʼяті теплими спогадами. Вони також познайомилися з іншими командами з різних регіонів України, обмінялися досвідом та дружбою.
Адміністрація ліцею № 11 “Гарант” висловлює свою гордість та вдячність черлідерам за їхній внесок у підвищення престижу навчального закладу. Ми також дякуємо учителю фізичної культури ліцею Якимець Тетяні Олександрівні за її професійне керівництво та підтримку дівчат.
Ми бажаємо нашим черлідерам подальших успіхів та перемог у цьому цікавому та динамічному виді спорту!
![Дівчата на тренуваннях перед виступом](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/cherliderky-na-zmahanniakh-3-1024x768.jpg)
![Двоє дівчаток у чорних футболках тримають жовті пухнасті помпони та позують на яскраво-зеленому тлі](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/cherliderky-na-zmahanniakh-1-680x1024.jpg)
![Черліденг для дітей - гасло наших ліцеїстів](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/cherliderky-na-zmahanniakh-768x1024.jpg)
![Група дівчаток позує на тлі банера з написом “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/cherliderky-na-zmahanniakh-2-1024x682.jpg)