Група дівчаток позує на тлі банера з написом “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

Черліденг для дітей: як учениці ліцею № 11 “Гарант” здобули успіх у цьому виді спорту

Черліденг для дітей – це чудова можливість для розвитку фізичних та творчих здібностей, а також формування дружнього колективу, який підтримує один одного. Учениці 4-6 класів ліцею № 11 “Гарант” відкрили для себе цей захоплюючий вид спорту та показали свої досягнення на змаганнях Всеукраїнського проекту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”.

Черліденг – це вид спорту, який поєднує елементи акробатики, танцю, гімнастики та підбадьорювання. Черлідери виконують складні та ефектні трюки, піднімаючи один одного в повітря, крутячись, стрибаючи та синхронно рухаючись. Це вимагає від них високого рівня сили, гнучкості, координації та витривалості.

Дівчата взяли участь у змаганнях Всеукраїнського проекту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги“, де продемонстрували свої навички та хореографію. Проект “Пліч-о-пліч” – це ініціатива, яка спрямована на популяризацію та розвиток черліденгу серед школярів. Він організовує регіональні та всеукраїнські змагання, надає методичну та фінансову підтримку, а також проводить навчальні семінари та майстер-класи для тренерів та спортсменів.

Вони отримали неймовірні емоції від змагань, які обовʼязково закарбуються в їх памʼяті теплими спогадами. Вони також познайомилися з іншими командами з різних регіонів України, обмінялися досвідом та дружбою.

Адміністрація ліцею № 11 “Гарант” висловлює свою гордість та вдячність черлідерам за їхній внесок у підвищення престижу навчального закладу. Ми також дякуємо учителю фізичної культури ліцею Якимець Тетяні Олександрівні за її професійне керівництво та підтримку дівчат.

Ми бажаємо нашим черлідерам подальших успіхів та перемог у цьому цікавому та динамічному виді спорту!