цивільний захист 2023

До дня цивільного захисту

У Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант” 26 квітня традиційно було проведено День цивільного захисту. Класоводи та класні керівники протягом дня проводили ранкові кола, виховні години, бесіди, круглі столи на яких обговорювали наступні теми:

Онлайн урок до дня ЦЗ
  1. Вшанування пам’яті героїв-чорнобильців.
  2. Вшанування героїв ЗСУ;
  3. Перегляд відео сюжетів про правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, порядок проведення евакуаційних заходів, правила поводження з незнайомими предметами, дії за попереджувальним сигналом «Увага всім!»,«Тривожна валіза» тощо;
  4. «Небезпечність підозрілих та вибухових предметів», «Негативні наслідки підпалів сухої трави», «Правила поведінки при загрозі хімічної атаки» та «Загрозі радіаційного зараження», «Порядок дій учнів у надзвичайних ситуаціях».
    Під час проведення заходів особлива увага зверталась на виховання в учнівської молоді активної життєвої позиції, любові до рідної землі, готовності самовіддано захищати незалежність нашої держави на прикладах героїзму воїнів ЗСУ, формування національної свідомості, відчуття особистої та колективної безпеки, необхідності обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки та дій в умовах надзвичайної ситуації.