За ініціативи ООН щороку по всьому світу відбуваються Глобальні тижні безпеки дорожнього руху. Традиційно Кременчуцький ліцей №11 “Гарант” долучився до Глобальних тижнів, протягом 11-19 квітня були проведені ранкові кола, бесіди, круглі столи, виховні години на яких класоводи та класні керівники обговорили з учнями правила дорожнього руху, правила безпечного пересування громадським транспортом, безпеку на дорозі.
![bezpeka-rukhu-7](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/bezpeka_rukhu-6.jpg)
![bezpeka-rukhu-6](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/bezpeka_rukhu-5.jpg)
![bezpeka-rukhu-5](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/bezpeka_rukhu-4.jpg)
![bezpeka-rukhu-4](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/bezpeka_rukhu-3.jpg)
![bezpeka-rukhu-3](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/bezpeka_rukhu-2.jpg)
![bezpeka-rukhu-2](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/bezpeka_rukhu-1.jpg)
![bezpeka-rukhu-1](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/bezpeka_rukhu.jpg)