відкритий урок з поліцейським

Урок з офіцером поліції

Для учнів 6-А класу 19 квітня було проведено зустріч з начальником відділу зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в м. Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській обл. департаменту патрульної поліції капітаном поліції Кривошапка Євгенією Анатоліївною.

Говорили про правила поведінки у разі виявлення підозрілих предметів (зброя, вибухівка тощо), про різницю між самообороною та нападом, про булінг, про вік настання адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення, про види правопорушень, про наслідки хибних повідомлень, про різні події та викликів оперативних служб (хибні повідомлення про пожежу, замінування тощо). Приділили увагу відповідальності за перенесення наркотичних речовин.

Онлайн урок з поліцейським

Офіцер розповіла про порядок дій в разі виявлення непритомної людини; як підлітки повинні спілкуватися з поліцією, як потрібно викликати поліцію в разі необхідності.

Також поспілкувалися про заборону вживання алкогольних напоїв та тютюну до 18 років, про наслідки вживання алкоголю підлітками та вплив цього на подальше життя людини, про наслідки вживання алкоголю в громадських місцях для дорослих та неповнолітніх, про шкоду алкоголю, тютюну та енергетиків для організму підлітків.

Дистанційний урок з поліцейським

Говорили про вміння керувати своїми емоціями та правові наслідки дій, вчинених під дією цих емоцій (бійка, булінг).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору