набір до перших класів

Готові до школи? Набір до перших класів відкрито!

Ми раді повідомити, що розпочинаємо набір учнів до перших класів на 2024/2025 навчальний рік. З настанням нового навчального року, набір до перших класів стає важливим етапом для батьків та їхніх дітей. Це час, коли майбутні першокласники отримують можливість вступити до світу знань та нових відкриттів. Процес реєстрації вимагає уважності та відповідальності, адже правильний вибір закладу освіти може вплинути на всю подальшу навчальну траєкторію дитини. Нехай кожен новий крок у світ знань буде для ваших дітей святковим та незабутнім! Ми віримо, що освіта є фундаментом майбутнього, і разом ми побудуємо світле завтра для наших дітей.

Важливі дати та етапи зарахування:

• 1 березня: Старт електронної реєстрації.
  • До 31 травня: Подача документів для підтвердження заяви.
  • 1-15 червня: Перерва в прийомі заяв.
  • Після 15 червня: Набір до перших класів продовжується як подача заяв на вільні місця.

Процес електронного зарахування: Після подачі електронної заяви та отримання статусу “Відправлена”, вам необхідно протягом 15 робочих днів надати необхідні документи до ліцею. Якщо документи не будуть подані вчасно, заява буде відхилена, і ви зможете подати нову заяву для участі в загальній черзі.

Зарахування до ліцею: Зарахування відбувається на підставі наказу директора ліцею, відповідно до поданих документів та електронної черги. Якщо кількість заяв не перевищує кількість місць, всі діти будуть зараховані до 1 червня. У випадку, якщо місць недостатньо, буде запропоновано альтернативні заклади освіти.

Захист персональних даних: Ваші персональні дані захищені відповідно до законодавства, і доступ до них мають лише уповноважені особи.

Необхідні документи для зарахування:

• Медична довідка форми № 086-1/о
  • Картка профілактичних щеплень за формою № 063/о
  • Паспортні дані одного з батьків
  • Свідоцтво про народження дитини

Для детальної інформації відвідайте портал SCHOOL.ISUO.ORG та слідуйте інструкціям для батьків. Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до адміністрації ліцею.

Підтримка при електронній реєстрації: Якщо у вас виникають будь-які труднощі з електронною реєстрацією, не хвилюйтеся! Наша дружня команда професіоналів завжди готова допомогти вам. Звертайтеся до нас у робочі години, і ми з радістю надамо вам необхідну підтримку. Детальніше про режим роботи ліцею ви можете дізнатися тут.

Адреса: м. Кременчук, вул. Старшого лейтенанта Кагала, 53 Телефон (приймальня): +38 (095) 396-53-11 Електронна пошта (секретар): secretary@lyceum11.com.ua

Заступник з НВР початкової школи: Наталія Георгіївна Медведенко

Директор: Наталія Олександрівна Бикова

Якщо у вас виникають запитання або побажання, ви можете звернутися до ліцею за допомогою наведеної вище інформації

Чекаємо на вас у нашому дружньому освітньому середовищі!