Футбольна команда “Фенек” Кременчуцького ліцею 11

Фенек – четверті у міській шкільній лізі з футзалу

Кременчуцький ліцей № 11 «Гарант» пишається своїми спортсменами, які виступили на високому рівні у змаганнях Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу. З 16-ти команд міста Кременчука ліцейна команда «Фенек» зайняла почесне 4-те місце, поступившись за бронзові нагороди лише у серії післяматчевих пенальті.

Футзальна команда хлопців Кременчуцького ліцею № 11 «Гарант» складається з дуже вмотивованих учнів, які займаються футзалом під керівництвом учителя фізичної культури Піщана Миколи Анатолійовича. Вони тренуються наполегливо та з ентузіазмом, показуючи неймовірний дух боротьби та зрілу майстерність на полі. Вони також демонструють високий рівень дисципліни, товариськості, поваги до суперників та суддів.

Адміністрація ліцею вітає наших фенеків з досягнутим результатом та бажає їм подальших успіхів та перемог у спорті та навчанні. Ми впевнені, що ви будете радувати нас своїми досягненнями та підтримувати славу нашого ліцею!