Кременчуцький ліцей № 11 «Гарант» пишається своїми спортсменами, які виступили на високому рівні у змаганнях Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу. З 16-ти команд міста Кременчука ліцейна команда «Фенек» зайняла почесне 4-те місце, поступившись за бронзові нагороди лише у серії післяматчевих пенальті.
Футзальна команда хлопців Кременчуцького ліцею № 11 «Гарант» складається з дуже вмотивованих учнів, які займаються футзалом під керівництвом учителя фізичної культури Піщана Миколи Анатолійовича. Вони тренуються наполегливо та з ентузіазмом, показуючи неймовірний дух боротьби та зрілу майстерність на полі. Вони також демонструють високий рівень дисципліни, товариськості, поваги до суперників та суддів.
Адміністрація ліцею вітає наших фенеків з досягнутим результатом та бажає їм подальших успіхів та перемог у спорті та навчанні. Ми впевнені, що ви будете радувати нас своїми досягненнями та підтримувати славу нашого ліцею!
![Групове фото команди молодих футболістів з тренером.](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/litseina-komanda-fenek-1-1024x768.jpg)
![Фото моменту гри у футзал, де гравець у блакитно-жовтій формі блокує м’яч.](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/litseina-komanda-fenek-2-1024x682.jpg)
![Фото моменту гри у футзал, де діти у різнокольорових формах грають м’ячем.](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/litseina-komanda-fenek-3-1024x682.jpg)
![Фото моменту гри у футзал, де чотири гравці у червоних та синіх формах змагаються за м’яч.](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/litseina-komanda-fenek-5-1024x682.jpg)
![Фото гравця команди феник, який грає у футзал на змаганнях](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/litseina-komanda-fenek-6-1024x682.jpg)
![Фото моменту гри у футзал, де чотири гравці у червоних та синіх формах змагаються за м’яч.](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/litseina-komanda-fenek-7-1024x682.jpg)