Учениці Кременчуцького ліцею 11 на конкурсі МАН

Конкурс МАН: Учні 11 ліцею перемогли на обласному етапі

Кременчуцький ліцей №11 «Гарант» пишається своїми учнями, які взяли участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурс-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цей конкурс є одним з найпрестижніших та найважливіших заходів, який сприяє розвитку наукового потенціалу молоді, підвищенню її інтересу до науки та творчості, а також виявленню та підтримці обдарованих учнів.

Конкурс-захист наукових робіт учнів-членів МАН проходив з 1 по 4 березня 2024 року в онлайн-форматі. Учасники конкурсу представляли свої роботи в різних галузях науки, таких як правознавство, література, гідрологія, статистика та інші. Вони демонстрували свої знання, навички, творчість та критичне мислення перед кваліфікованим журі, яке оцінювало їх роботи за кількома критеріями.

Адміністрація та колектив ліцею щиро вітають наших юних науковців та їх наукових керівників із високими досягненнями на обласному рівні. Ми пишаємося вами та вашою працею!

Ось список наших переможців та їх наукових керівників:

• Галузинська Дарія, учениця 11-А класу, секція «Правознавство» І місце (учитель Щурик Н.В.)
  • Лях Валерія, учениця 11-Б класу, секція «Літературна творчість» ІІ місце (учитель Маркевич В.А.)
  • Шишкіна Ангеліна, учениця 11-Б класу, секція «Літературна творчість» ІІ місце (учитель Заяц Н.Д.)
  • Ханат Ірина, учениця 8-Б класу, секція «Гідрологія» ІІ місце (учитель Шишкін Д.С.)
  • Сімакова Софія, учениця 11-В класу, секція «Українська література» ІІІ місце (учитель Мищенко Т.А.)
  • Курилько Поліна, учениця 11-Г класу, секція «Теорія, історія мистецтв та арткритика» ІІІ місце (учитель Соловйова Т.М.)
  • Кравчук Дмитро, учень 9-Б класу, секція «Статистика» ІІІ місце (учитель Подгорних Н.В.)

Бажаємо нашим ліцеїстам подальших успіхів у науковій діяльності та творчому розвитку!