вибір підручників

Вибір підручників для 7 класу на новий навчальний рік

Шановні батьки, учні та вчителі Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант”!

Ми раді повідомити, що вибір підручників для 7 класів на наступний навчальний рік було успішно завершено. Наші вчителі та експерти з освіти ретельно вивчили та обрали найкращі матеріали для забезпечення якісної освіти наших учнів. Ось перелік підручників за предметами:

• Алгебра: Автори Мерзляк А. Г., Якір М. С.
  • Англійська мова: Автори Коста Д., Вільямс М., Скрипник І.
  • Біологія: Автори Балан П.Г., Козленко О.Г., Остапченко Л.І., Кулініч О.М., Юрченко Л.П.
  • Всесвітня історія: Автори Пометун О. І., Малієнко Ю. Б., Дудар О. В.
  • Географія: Автори Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р.
  • Геометрія: Автори Єршова А. П., Голобородько В. В., Крижановський О. Ф.
  • Зарубіжна література: Автори Горобченко І.В., Снєгірьова В. В., Каєнко О.В., Бушакова О.В.
  • Здоров’я, безпека та добробут: Автори Гущина Н. І., Василашко І. П., за ред. Бойченко Т. Є.
  • Інформатика: Автори Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.
  • Історія України: Автори Пометун О. І., Дудар О. В., Гупан Н. М.
  • Мистецтво: Автори Гайдамака О. В., Лємешева Н. А.
  • Технології: Автори Ходзицька І. Ю., Горобець О. В., Медвідь О. Ю., Пасічна Т. С., Приходько Ю. М., Палійчук М. Д.
  • Українська література: Автори Авраменко О. М.
  • Українська мова: Автори Авраменко О. М., Тищенко З. Р.
  • Фізика: Автори Бар’яхтар В.Г., Божинова Ф.Я., Довгий С.О., Кірюхін М.М., Кірюхіна О.О.
  • Хімія: Автори Григорович О. В., Недоруб О. Ю.

Ми впевнені, що ці підручники допоможуть нашим учням досягти нових академічних висот та розвинути свої знання та навички. Дякуємо всім, хто брав участь у процесі вибору підручників та з нетерпінням чекаємо на новий навчальний рік!

Для ознайомлення з повним документом про вибір підручників ви можете перейти за посиланням на гугл-диску.

З повагою, Адміністрація Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант”