шкільний конкурс поезії до 210 річчя Кобзаря

210-та Річниця Шевченка: Шкільний Конкурс Поезії Вшановує Кобзаря

Учні Кременчуцького ліцею №11 відзначили 210-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка, провівши шкільний конкурс поезії на честь великого Кобзаря. Цей захід став виявом поваги до його незламної відваги та безкомпромісної відданості свободі.

Тарас Шевченко, який народився 9 березня 1814 року, відомий не лише своєю творчістю, але й відважним голосом проти несправедливості. Він відважно виступав за права та гідність українського народу, навіть під час переслідувань.

Спадщина Тараса Шевченка в українській літературі та ідентичності є незабутньою. Його вплив можна порівняти зі значенням Шекспіра для англійців. Сьогодні, Шевченко залишається потужним символом українського опору.

Шкільний конкурс поезії Тараса Шевченка в Кременчуцькому ліцеї №11 став незабутнім святом слова. Учні початкової школи зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять Кобзаря. Переможцями шкільного конкурсу поезії стали:

• Назар Коваленко (1-В клас)
  • Віолетта Власенко (2-В клас)

Абсолютною лідеркою конкурсу стала Анастасія Щербина з 4-Б класу.

Запрошуємо вас переглянути відео виступів наших талановитих учасників. Нехай Тарас Шевченко буде натхненням для нас у боротьбі за свободу та гідність.

“Борітеся – поборете! Вам бог помагає!”