програма ментального здоров'я

“Ти як?” – Ваш ключ до ментального здоров’я під час війни

У ці непрості часи, коли Україна стикається з викликами повномасштабної війни, підтримка ментального здоров’я стає життєво важливою. З ініціативи першої леді Олени Зеленської, програма ментального здоров’я “Ти як?” пропонує комплексний підхід до психологічної допомоги.

Програма “Ти як?” створює систему сервісів і послуг, які допомагають українцям знаходити внутрішнє джерело сили та ефективно функціонувати у суспільстві, незважаючи на стреси війни. Вона включає в себе різноманітні ресурси: від відеороликів та інтерактивних курсів до професійних консультацій та підтримки.

Особливу увагу програма ментального здоров’я приділяє дітям під час війни. Батькам та опікунам доступний методичний посібник, який надає поради та техніки для підтримки дітей у цей складний період.

Запрошуємо вас ознайомитися з матеріалами програми “Ти як?” та посібником “Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам”, щоб разом підтримувати ментальне здоров’я нашої нації.