вступ до ліцею 11

Вступ до ліцею 11 “Гарант”: набір учнів у 10 класи за чотирма профілями

Шановні батьки та випускники 9 класів! Кременчуцький ліцей 11 “Гарант” радо запрошує вас до своєї дружньої та професійної родини. Ми оголошуємо набір учнів у 10 класи за наступними профілями:

• Математичний. Якщо ви любите математику, фізику, інформатику та хочете знайти себе в ІТ, інженерії, науці або освіті, то цей профіль для вас. Ви вивчатимете поглиблено ці дисципліни, а також англійську та українську мови.
  • Біолого-хімічний. Якщо ви захоплюєтеся біологією, хімією, екологією та хочете працювати в сфері медицини, фармації, агрономії або ветеринарії, то цей профіль для вас. Ви вивчатимете поглиблено ці дисципліни, а також англійську мову.
  • Історично-правовий. Якщо ви цікавитеся історією, правом, суспільствознавством та хочете працювати в сфері юриспруденції, державного управління, журналістики або культури, то цей профіль для вас. Ви вивчатимете поглиблено ці дисципліни, а також англійську та українську мови.
  • Лінгвістичний. Якщо ви любите мови, літературу, культуру та хочете працювати в сфері перекладу, туризму, реклами або освіти, то цей профіль для вас. Ви вивчатимете поглиблено англійську та українську мови та літератури.

Якщо ви хочете вступити до нашого ліцею, то вам потрібно дотримуватись наступного алгоритму:

• Подати заяву про зарахування до ліцею за зразком згідно з додатком 1 до Порядку вступу до ліцею. До заяви додати:
    • заява одного з батьків/опікунів чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту;
    • копія та оригінал свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу учня;
    • оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
    • оригінал документа про освіту (за 9 клас).
  • Пройти комп’ютерне тестування1 з математики, української мови та іноземної мови за вибором. Тестування проводиться у ліцеї за попереднім записом. Зразки конкурсних завдань можна знайти на сайті ліцею.
  • Отримати результати тестування та дізнатися про своє зарахування до ліцею. Результати тестування будуть оприлюднені на сайті ліцею та на інформаційному стенді. Набір учнів у 10 класи ліцею здійснюється за конкурсом на вільні місця за кожним профілем. У разі рівності балів проводиться жеребкування.

Ми чекаємо на вас у нашому ліцеї та бажаємо вам успіхів у виборі свого майбутнього!

1. До 10 класу зарахування відбувається, як правило, за конкурсом якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту». ↩︎