Станіслав Краснобрижий на Всеукраїнській Олімпіаді з Історії

Станіслав Краснобрижий – Переможець на Всеукраїнській Олімпіаді з Історії

Шановні учні, вчителі, батьки! Сьогодні ми маємо чудову нагоду поділитися радісною новиною, яка є свідченням високого рівня освіти та відданості наших учнів та педагогів.

З неприхованою гордістю адміністрація Кременчуцького ліцею №11 “Гарант” повідомляє про видатний успіх нашого учня, Станіслава Краснобрижого, який здобув ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії. Цей захід, що відбувся з 04.04 по 08.04, зібрав найкращих учнів з усієї країни, і Станіслав з честю представив не тільки наш ліцей, але й усю Полтавщину.

Ми також хочемо висловити особливу подяку його вчителю історії, Людмилі Георгіївні Дудці, за її натхненну роботу, мудрість та наполегливість у підготовці Станіслава до олімпіади. Ваша праця та віра в наших учнів є незамінними для нашого ліцею.

Вітаємо Станіслава з цим видатним досягненням! Ваш успіх є підтвердженням того, що наполегливість, праця та любов до предмету можуть привести до великих перемог. Бажаємо вам продовжувати у тому ж дусі, досягати нових вершин та нести світло своїх знань далі, освітлюючи шлях для інших.