Шановні учні, вчителі, батьки! Сьогодні ми маємо чудову нагоду поділитися радісною новиною, яка є свідченням високого рівня освіти та відданості наших учнів та педагогів.
З неприхованою гордістю адміністрація Кременчуцького ліцею №11 “Гарант” повідомляє про видатний успіх нашого учня, Станіслава Краснобрижого, який здобув ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії. Цей захід, що відбувся з 04.04 по 08.04, зібрав найкращих учнів з усієї країни, і Станіслав з честю представив не тільки наш ліцей, але й усю Полтавщину.
Ми також хочемо висловити особливу подяку його вчителю історії, Людмилі Георгіївні Дудці, за її натхненну роботу, мудрість та наполегливість у підготовці Станіслава до олімпіади. Ваша праця та віра в наших учнів є незамінними для нашого ліцею.
Вітаємо Станіслава з цим видатним досягненням! Ваш успіх є підтвердженням того, що наполегливість, праця та любов до предмету можуть привести до великих перемог. Бажаємо вам продовжувати у тому ж дусі, досягати нових вершин та нести світло своїх знань далі, освітлюючи шлях для інших.
![Станіслав Краснобрижий Переможець на Всеукраїнській Олімпіаді з Історії](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/stanislav-krasnobryzhyi-sriblo-olimpiada-istoriia-1-768x1024.jpg)
![Диплом Переможець на Всеукраїнській Олімпіаді з Історії](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/stanislav-krasnobryzhyi-sriblo-olimpiada-istoriia-2-768x1024.jpg)
![Команда Кременчуцького ліцею 11 на Всеукраїнському етапі Олімпіад](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/stanislav-krasnobryzhyi-sriblo-olimpiada-istoriia-3-1024x768.jpg)
![Команда юних науковців Кременчуцького ліцею 11 - 2024](https://lyceum11.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/stanislav-krasnobryzhyi-sriblo-olimpiada-istoriia-4-1024x768.jpg)