відкритий урок з поліцейським

Поліцейський Урок Відповідальності для Учнів

22 квітня в Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант” відбулася подія, яка має велике значення для формування свідомості молодого покоління. Поліцейський урок, проведений представниками батальйону патрульної поліції Кременчука, став не просто черговим навчальним заняттям, а справжнім уроком життя для учнів 3-Б та 9-А класів.

Для учнів 3-Б класу поліцейський урок був організований з метою навчити їх основам безпеки на дорогах. Поліцейські, зі своєю характерною точністю та відповідальністю, детально роз’яснили правила дорожнього руху, звернули увагу на важливість знання дорожніх знаків та правильної поведінки як пішоходів, так і майбутніх водіїв. Цей поліцейський урок не лише передав знання, а й виховав у дітей розуміння відповідальності за власні дії.

Учні 9-А класу зіткнулися з не менш важливою темою — відповідальністю підлітків за порушення законодавства. Поліцейський урок охопив широкий спектр питань, від видів правопорушень до їх наслідків. Поліцейські надали учням цінну інформацію про те, як їхні дії можуть вплинути на їхнє майбутнє та майбутнє їхніх родин. Обговорення було наповнене життєвими прикладами, які допомогли учням краще зрозуміти серйозність теми. Відповіді на численні запитання були дані з глибоким знанням справи, що засвідчило важливість поліцейського уроку в їх освіті.

Цей поліцейський урок у Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант” став важливим кроком у підготовці молоді до життя в суспільстві, де повага до закону та відповідальність за свої дії є ключовими елементами громадянської культури. Такі заходи не лише збагачують знання учнів, а й сприяють формуванню їх як особистостей, готових до свідомого вибору та відповідального ставлення до життя.