news background doc

Набір дітей до перших класів

Шановні батьки! Кременчуцький ліцей № 11 “Гарант” продовжує набір учнів до 1- го класу. Дітей чекають найкращі умови здобуття освіти, досвідчені вчителі, які навіть в умовах викликів сучасності, готові надати дітям всі необхідні умови для здобуття якісної освіти, навчать не просто читати і писати, а і критично мислити, що так важливо в умовах сьогодення. Подати заяви на навчання можна щодня з 9 до 18 в приймальній ліцею, або пройти електронну реєстрацію.

Один з батьків має підписати заяву про зарахування в наш заклад та надати такі документи:

• копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Прийом заяв здійснюється через: