Діти читають в читальній залі

Тиждень читання в бібліотеці Кременчуцького ліцею 11

У Кременчуцькому ліцеї 11 «Гарант» пройшов захоплюючий тиждень, присвячений читанню, з 4 по 10 грудня 2023 року. Акція «Національний тиждень читання», під гаслом «Бути своїм», зібрала разом учнів, батьків та вчителів з метою об’єднати суспільство навколо цінності читання.

Одним з найцікавіших подій тижня стала виставка-інсталяція під назвою «Музей казок», яка привабила багатьох учнів і вчителів до бібліотеки. Учасники мали змогу побачити витвір мистецтва, створений з книг та ілюстрацій, які відображали українські казки. Це була справжня казкова атмосфера, яка захопила усіх присутніх.

Також учні початкової школи відвідали бібліотеку та взяли участь в захоплюючих читаннях українських казок. Діти не лише читали захоплюючі оповіді, але й відгадували цікаві загадки, які стимулювали їх розумову активність та креативність. Батьки також приєдналися до гри та разом з дітьми шукали відповіді на веселі загадки.

Акція «Національний тиждень читання» у Кременчуцькому ліцеї 11 «Гарант» зробила великий вплив на всю шкільну спільноту. Вона сприяла розвитку любові до читання, підтримці національної культури та створенню міцних зв’язків між учнями, батьками та вчителями. Цей тиждень став важливим кроком у формуванні освіченої та культурної молоді, яка прагне бути своєю та розширює свій світ через читання.