vote

Вибори президента учнівського врядування 2023

Шановні учні! Адміністрація ліцею має чудову новину для вас! Незабаром, 9 грудня, відбудуться вибори на посаду президента учнівського самоврядування “Мікрополіс”. Це важлива подія, яка дасть вам можливість активно брати участь у формуванні шкільного середовища та прийнятті рішень, що стосуються вашого добробуту і навчання.

На цих виборах ви матимете можливість обрати свого представника, який буде говорити від вашого імені та сприяти змінам, що ви хочете бачити у вашій школі. Кожен голос важливий, і саме ви маєте можливість впливати на своє оточення.

Кандидати на посаду президента представлятимуть свої програми та ідеї покращення шкільного життя. Вони працюватимуть разом з вами, представниками учнівського самоврядування, щоб забезпечити ваші потреби і допомогти втілити ваші ідеї.

Тому ми закликаємо кожного учня взяти участь у цих виборах! Ваш голос має значення, і це чудова нагода вплинути на майбутнє вашої школи. Приходьте на вибори 9 грудня та використайте свої права та привілеї як учасників учнівського самоврядування.

Разом ми можемо зробити нашу школу ще кращою! Не пропустіть цю можливість бути частиною змін.

Ознайомитись з кандидатами на посаду ви можете переглянувши наступні агітаційні відео:

Мар’я ГОНЧАРЕНКО
Микита ЩЕРБА

8 думки про “Вибори президента учнівського врядування 2023”