Вітаємо переможців олімпіад

Вітаємо призерів олімпіад

Ми раді повідомити про успіхи наших учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, який відбувся з 2 по 11 грудня. У цьому етапі змагалися найталановитіші учні з географії, української мови та літератури, математики, історії, англійської мови та фізики.

Наші учні демонстрували високий рівень знань та навичок у вищезгаданих предметах, і ми щиро вітаємо їх з отриманими перемогами та призовими місцями. Це велика заслуга не лише самого учня, але й його батьків та вчителів, які з ним працювали та підтримували.

Спільними зусиллями учнів, батьків та вчителів ми наближаємося до Перемоги. Інтелектуальні змагання, такі як олімпіади, розвивають наші мізки, надихають на нові досягнення та дають можливість виявити свій потенціал.

ПредметПІП учняКласМісцеПІП учителя
ГеографіяФукса Даніїл9-ВІІКлючка Микола Володимирович
ГеографіяСмольник Єгор10-ВІКлючка Микола Володимирович
ГеографіяСімакова Софія11-ВІКлючка Микола Володимирович
Українська мова та літератураМалик Єгор7-АІІІМедведенко Наталія Георгіївна
Українська мова та літератураСкрильник Олександр8-ВІМаркевич Віта Анатоліївна
Українська мова та літератураБуркова Аліса9-ВІІПлева Галина Анатоліївна
Українська мова та літератураПроцько Катерина10-ГІПлева Галина Анатоліївна Маркевич Віта Анатоліївна
Українська мова та літератураЛуганська Ярина10-ГІІІПлева Галина Анатоліївна Маркевич Віта Анатоліївна
Українська мова та літератураКурилько Поліна11-ГІІІПлева Галина Анатоліївна Маркевич Віта Анатоліївна
МатематикаКолбасіна Анна8-АІІІСадовнича Світлана Анатоліївна
МатематикаІрза Олександр9-АІІГоловко Наталія Миколаївна
МатематикаГалузинська Дарія11-АІІСадовнича Світлана Анатоліївна
МатематикаГоловащенко Євген11-АІІІСадовнича Світлана Анатоліївна
ІсторіяКушнір Ірина10-БІІДудка Людмила Георгіївна
ІсторіяФіленко Артем10-БІІДудка Людмила Георгіївна
ІсторіяКраснобрижий Станіслав11-БІДудка Людмила Георгіївна
ІсторіяЄщенко Назар11-БІІДудка Людмила Георгіївна
Англійська моваСкрильник Олександр Сергійович8-ВІІГеньбач Лілія Олександрівна
Англійська моваБуркова Аліса Данилівна9-ВІІІГеньбач Лілія Олександрівна
Англійська моваСмольник Єгор Сергійович10-ВІІОблог Марина Вікторівна
ФізикаІрза Олександр Олександрович9-АІІМаркевич Віталій Степанович
Призери ІІ міського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2023-2024 н.р.

У наших учнів було багато видатних досягнень у різних предметах на ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. Однак, особливо виділилися такі предмети, де наші учні показали найкращі результати:

Географія: Наші учні виявили високий рівень знань про географічні процеси, картографію та глобальні проблеми. Вони продемонстрували глибоке розуміння світової географії та здатність аналізувати складні географічні явища.

Українська мова та література: Наші учні відзначилися в цьому предметі своїм вмінням аналізувати літературні твори, розуміти стилістику та глибоко зануритись в сутність української мови. Вони продемонстрували майстерність у використанні мовних засобів та виявили творчий підхід до вивчення літератури.

Математика: Наші учні показали вражаючу математичну обізнаність, здатність до логічного мислення та розв’язання складних математичних задач. Вони довели свою високу компетентність у різних галузях математики та ефективність у застосуванні математичних методів.

Ці предмети стали особливо успішними для наших учнів, але ми також пишаємося талановитими досягненнями наших учнів у історії, англійській мові та фізиці.

Вітаємо наших призерів та переможців із їхніми високими результатами і бажаємо подальших успіхів у навчанні та особистому розвитку. Ви – гордість нашого ліцею! Дякуємо всім учасникам, батькам та вчителям, за їхню працю та підтримку. Разом ми зробимо наш ліцей ще кращим і досягнемо нових висот.

З повагою,
Адміністрація Кременчуцького ліцею 11