підручники кременчуцького ліцею 11

Результати вибору підручників для 1 класу – 2023-2024 років

Шановні батьки та учні!

Ми з радістю оголошуємо результати вибору підручників для 1 класу в Кременчуцькому ліцеї №11 “Гарант” на навчальний рік 2023-2024. Цей важливий етап в підготовці до нового навчального року був проведений з урахуванням найкращих освітніх стандартів та потреб наших учнів.

1. “Математика” – навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Автори: Богданович М. В., Назаренко А. А.
  2. “Українська мова. Буквар” – навчальний посібник для 1 класу. Автори: Вашуленко М. С., Вашуленко О. В., Прищепа О. Ю. (у 6-и частинах)

Ми впевнені, що ці підручники стануть надійними помічниками нашим молодшим школярам у їхньому навчанні та розвитку. Завдяки цим матеріалам, наші учні зможуть з легкістю опанувати математичні навички та розвинути мовні здібності, освоїти правила української мови та розширити свої знання.

Якщо у вас є будь-які питання щодо вибору підручників або навчально-виховного процесу, будь ласка, звертайтесь до адміністрації ліцею. Ми завжди готові надати вам необхідну допомогу та відповісти на всі ваші запитання.

Дякуємо вам за довіру та співпрацю! Разом ми створюємо якісну освіту та навчальне середовище для наших учнів.