Ліцей №11 гарант переміг на міському етапі конкурсу

Вітаємо з перемогою на міському етапі обласного конкурсу

З великою радістю ми вітаємо команду ліцею з вражаючим досягненням на міському етапі обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання у номінації “Музично-театральна постановка”. Ця неймовірна подія стала можливою завдяки таланту, наполегливості та відданості наших учнів.

Творчий керівник, Соловйова Тетяна Михайлівна, внесла величезний вклад у підготовку цього заходу. Її професіоналізм та натхнення допомогли створити незабутню музично-театральну постановку, яка залишиться в серцях глядачів.

Також хочемо віддати належне заступнику директора з науково-виховної роботи ліцею, Ключці Миколі Володимировичу. Його підтримка та організаційні зусилля допомогли зробити цей захід можливим.

Ця музично-театральна постанова була присвячена трагічним подіям сьогодення в нашій країні. Вона нагадує нам про важливість патріотичного виховання та об’єднання в складний час.

Кременчуцький ліцей №11 “Гарант” завжди прагне до вдосконалення та розвитку. Ми віримо, що ваші творчі досягнення будуть надихати інших учнів та сприяти розвитку культурної спільноти нашої школи.

Бажаємо команді подальших перемог та нових творчих здобутків! 🌟🎭🎶

З повагою, Адміністрація Кременчуцького ліцею №11 “Гарант”