вибір електронних підручників для 2 класу

Результати вибору підручників для 2 класу – 2023-2024 років

Учні 2-го класу Кременчуцького ліцею 11 отримали відмінну можливість навчатися за сучасними електронними підручниками. Відбір підручників був проведений на конкурсній основі, і ось результати:

1. Англійська мова:
    • Підручник: “Англійська мова” для 2-го класу загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)
    • Автори: Мітчелл Г. К., Марілені Малкогіанні
    • Кількість: 74 екземпляри
  2. Математика:
    • Підручник: Навчальний посібник “Математика” для 2-го класу загальної середньої освіти (у 3-х частинах)
    • Автори: Богданович М. В., Назаренко А. А.
  3. Мистецтво:
    • Підручник: “Мистецтво” – інтегрований курс для 2-го класу загальної середньої освіти
    • Автори: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.
    • Кількість: 71 екземпляр
  4. Українська мова та читання:
    • Підручник: Навчальний посібник “Українська мова та читання” для 2-го класу загальної середньої освіти (у 4-х частинах)
    • Автори: Кравцова Н. М., Савчук А. С.
  5. Я досліджую світ:
    • Підручник: “Я досліджую світ” – інтегрований курс для 2-го класу загальної середньої освіти (у 2-х частинах)
    • Автори: ч. 1 Грущинська І. В., Хитра З. М., ч. 2 Морзе Н. В., Барна О. В.
    • Кількість: 31 екземпляр

Ці автори були обрані на конкурсному відборі через їхню науково обґрунтовану якість та зручність для учнів.