Акція в день книгодарування для учнів 11 ліцею

Акція в день книгодарування

Акція в день книгодарування була проведена бібліотечним фондом Кременчуцького ліцею № 11 чотирнадцятого лютого, адже це не тільки День закоханих, а й День книгодарування!

14 лютого – це день, коли ми можемо подарувати книгу своїм рідним, друзям, або навіть незнайомцям. Це Міжнародний день дарування книг, який відзначається у всьому світі з 2012 року . Це свято виникло завдяки американській книжковій блогерці Емі Бродмур, яка хотіла поширити любов до читання та зробити світ кращим . За її ідеєю швидко підхопилися книголюби з різних країн. Сьогодні щонайменше 44 різні країни світу вже беруть участь у Міжнародному дні дарування книг, включаючи Україну .

Коли ми даруємо книги, ми даруємо світло, радість, натхнення. Ми ділимося своїми почуттями, думками, ідеями. Ми стаємо ближчими одне до одного. Ми робимо добро. Особливо важливо дарувати книги дітям. Адже вони – наше майбутнє. Вони через книги навчаються добра, дружби, любові до ближнього, почуття співпереживання та багато того, що допомагає дитині стати людиною.

Відсвяткувати Міжнародний день дарування книг доволі просто. Особливо, якщо ти сам закоханий у книгу та готовий із любов’ю подарувати книжку близькій та коханій людині. Або можеш взяти участь у благодійних проектах, які допомагають забезпечити книгами дитячі будинки, школи, бібліотеки, лікарні. Або можеш просто залишити книгу в громадському місці з запискою, що вона чекає на свого нового читача.

Осторонь свята не залишився і бібліотечний фонд Кременчуцького ліцею, який організував для своїх учнів благодійну акцію “Книга – твій друг”. Учні мали змогу обмінятися книгами між собою, а також подарувати книги тим, хто їх потребує. Таким чином, учні не тільки отримали нові книги, а й продемонстрували свою громадську позицію та соціальну відповідальність.

Даруйте книги з любов’ю та нехай 14 лютого – звичайний зимовий день, перетвориться для вас на добру традицію дарувати книжки, бо книги, то любов.