навчальний план

Річний Навчальний План: Освітній Шлях до Успіху

Кременчуцький ліцей № 11 “Гарант” відкриває двері до якісної освіти та представляє вашій увазі навчальний план роботи на 2023–2024 навчальний рік. Затверджений план є втіленням інноваційного підходу до навчання, який враховує індивідуальні потреби та здібності кожного учня.

Освітня Програма для Молодших Школярів

Інтегрований підхід до навчання: Учні 1–4 класів занурюються в освітній процес, який поєднує традиційні методи з інноваційними програмами. Використовуючи програми «Інтелект України» та «НУШ», ліцей ставить за мету розвиток критичного мислення та творчих здібностей вже з молодшого шкільного віку.

Розвиток Компетенцій у Середніх Класах

Поглиблене вивчення та індивідуалізація: Учні 5–9 класів отримують можливість зосередитись на поглибленому вивченні предметів, що відкриває двері до ранньої спеціалізації. З 8 класу вони можуть обрати профіль, який найбільше відповідає їхнім інтересам, підготовлюючи тим самим ґрунт для майбутньої кар’єри.

Профільне Навчання для Старшокласників

Вибір, що веде до майбутнього: Профільне навчання в 10–11 класах дозволяє учням зосередитись на математичних, лінгвістичних чи історичних дисциплінах, надаючи їм свободу вибору та можливість для розвитку унікальних талантів та професійних навичок.

Заключні Висновки

Гарант успіху: Ліцей № 11 “Гарант” пропонує освітній шлях, який підтримує кожного учня на їхньому шляху до здобуття знань та успіху. Завдяки гнучкості в навчальних планах та індивідуальному підході до кожного учня, ліцей відіграє ключову роль у формуванні майбутнього покоління.